| LovelySmile98 a întrebat:

In jocul Sims 3. 1. cum fac ca sims-ul sa nu imbatraneasca? Am incercat si codul "Set age" dar nu functioaneza, am intrat si in optiuni pentru dezactivare dar nu am gasit nimic.
2. Unde pot gasi in joc obiectele pe care le-am descarcat de pe un site ( casa, pets, sau lucruri) hainele imi apar.
Fundaa happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. In setari e o optiune in care te lasa cat timp sa dureze viata unui sim, si dai pe cea mai mare (o sa dureze mai mult de 1000 de zile, ceea ce e suficient)
2. Din cate stiu eu, mie imi apareau pur si simplu la categoria obiectului pe care l-am luat. Adica daca luam un televizor aparea unde sunt televizoarelewinking