| Alin96DdD a întrebat:

Intalnesc o problema la schimbarea paginii de start pe Mozila, era un program in laptop cu denumirea paginii de start, pe care am dezinstalat-o, am incercat sa "trag" link-ul de la google pe acea casusta, am intrat in optiuni si am schimbat si de acolo, am intrat in Internet Options, si de acolo am schimbat, dar nimic.Mozila este setat ca Default Browser.

1 răspuns:
| Amilik a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi Mozila si sa il instalezi din nou poate se rezolva.