| asdbena a întrebat:

Joc metin2 pe un server privat pvp. Ce bonusuri trebuie pentru urmatoarele carcatere(e genu de server cu bonusuri de 30k pv si str+100):
-razboinic corp
-ninja lame
-sura arme magice
-saman buff

Dau fundita jur! va rog am nevoie urgent:X:::*

Răspuns Câştigător
| XxHAOSxX a răspuns:

Pentru orice carecter este necesar sa ai Semi oameni.La sura si saman trebuie sa ai full INT. Daca vrei sa iti faci seturi ste usor deoarece poti sa iti faci pentru fiecare carecter in parte.Pentru war Aparare cu sabia/doua maini, Pentru sura/saman Rezistenta la magie, la fel Aparare impotriva armei pe care o are in mana sabie/clopot/evantai.La ninja iti Aparare pumnale/sageti...depinde de ce arma are oponentul in mana.