| DotPunct a întrebat:

Jucam Metin2.Ro si m-am lasat de el. E un joc tampit, absolud aiurea.Imi esuau itemele mereu si am ramas fara bani, asa ca m-am lasat. Vreau totusi sa joc ceva! Ce idei de jocuri multiplayer aveti?

6 răspunsuri:
| NeGaTiwE a răspuns:

Si normal ca ramai fara baniilaughing ca sa faci bani in metin trebuie sa te duci la metine acolo iti pica carti si pietre depinde si de lv daca ai lv 40 + poate sa iti pice la vreun metin piatra spirit si aia pe corvus ii 17kklaughing deciwinking

| Catherine a răspuns:

Aion,WOW,Grepolis...daca nu mai ai nevoie de contul dp metin2ro poti sa mi-l dai mie prin pm tongue
funda?

| SoulReaver a răspuns:

Kabal online, silkroad.

| xqDemiiLovato a răspuns:

Kabal,4story, Nostale,AirRivals sau Triburi,Ikariam,Greepolis, TheWest, Tanoth ultimele fiind browser-based dar totusi GOD BLESS REAL LIFEwinking [si eu m-am lasat de metin la lv 56]

| GabeN a răspuns:

First Person Shooter(FPS)
Call of Duty : Modern Warfare 3
Call of Duty : Black Ops
Call of Duty : Modern Warfare 2
Call of Duty : Modern Warfare
(Astea mi se par chiar o MINUNATIE)
MMORPG :
Aion
WoW(World of Warcraft)
4Story
Age of Conan
Astea mi se par misto, daca mai vrei, cauta pe www.mmorpg.com
MMO:
Travian
Triburile
Grepolis
Starcraft1,2(nu cred ca sunt mmo, incearca)
Darkorbit(cam tampit dar...)
Skyrama(daca ai 10 ani, e o tampenie)
Farmerama(pentru cei de cls a 2-a)
cam atat... Sper ca te-am ajutat :)

MMORPG :
Aion
WoW(World of Warcraft)
4Story
Dintre MMORPG mi se par cele mai tari,daca mai vrei jocuri mmorpg, scrie pe GOOGLE mmorpg(Nu ma lasa TPU sa scriu site)
MMO :
Travian
Triburile
Darkorbit(cam stupid, in fine)
Skyrama(O porcarie)
Farmerama(hm...cand n-ai ce face :) )

| Andreyutzz43 a răspuns:

Am eu cateva jocuri:counter stricke online, 4story, star craft3, star craft2, star craft1, crysys...etc(.)funda?