| AngelMuscleman a întrebat:

Buna la metin2 candylongju unde gasesc perla alba albastra si rosie.stiu ca din scoici dar unde gasesc scoicile. funda

Răspuns Câştigător
| 1Q a răspuns:

Pai trebuie sa cumperi o undita de la pescar si sa incepi sa pescuiesti o sa iti cada pesti ii deschizi si o sa iti cada schoici o deschizi si o sati cada perle,daca ai noroc, casa verifici daca ai noroc in ziua respectiva du-te la batrana si dai,, am auzit ca sunteti clarvazatoare,, daca zice ca ai noroc sau ca norocu tau este mediu atunci poti sa te duci sa pescuiesiti, daca zice ca ai ghinion nu te mai du ca pierzi momealal degeaba
Si mai poti sa te uiti prin magazinele userilor si sa le cumperi cu yang

1 răspuns:
| ĎĮĐĬ a răspuns:

Scoicile le faci dei pesti; desfacandu-i sau le cumperi de prin magazine. Funda?