| BatGirlBat a întrebat:

Buna lume...As vrea sa va intreb care dintre voi are Minecraft achizitionat?
Sa il cumpar sau sa nu il cumpar
Ma puteti ajuta?
Dau funda la cel mai bun raspuns
Paaaa

Răspuns Câştigător
| gmwm a răspuns:

Pai depinde de tine.

Daca vrei sa joci pe servere normale, poti downloada un launcher gratuit de pe internet. (TeamExtreme, etc.)
Dar daca vrei sa joci pe ambele, normale si premium, atunci trebuie sa ai Minecraft cumparat. Servere premium ca Mineplex, HyPixel, etc.

PS extra happy - Obisnuiam sa ma joc si eu pe la varsta de 14-16 ani. Dupa 17 ani nu mai ai nevoie de Minecraft. Piere cheful, deci oricum, nu da banii pe porcarii, pastreaza-i pentru ceva mai bun! happy

Bafta!