| Mihailovici015 a întrebat:

Buna, lurecent am cumparat un Windows 7 Home premium si nu merge sa instalez niciun joc, am incercat sa instalez LOL si de fiecare data, mi se oprea calculatorul, dar se intampla si la alte jocuri.
Puteti sa-mi spuneti ce are si ce-mi trebuie.

Răspuns Câştigător
| Pietricel a răspuns:

De unde l-ai cumparat? PC-ul se poate opri din diferite motive, dar dincate spui tu se inchide brusc, asa ca e de la temperatura. Schimba pasta termoconductoare si daca poti pune si un cooler si nu vei mai avea probleme.