| Munteanu_Andreea_1996 a întrebat:

Buna m-am apucat de vlog. Vreau sa fac un q&a dar nu stiu cum sa pun un comentariu de pe facebook in video

3 răspunsuri:
| MasterGamer1995 a răspuns:

Camtasia Studio, FilmoraGO, Sony Vegas, Movie Maker etc...
Programele cu care poti edita vlogurile.
Daca nu te deranjeaza te pot ajuta, ca nu prea am ce face in ultima vreme.
Skype-ul meu este: creative.human1

| MyNameIsJohnny a răspuns:

Eh... Daca nu stii. Doar citeste-le si arata cu telefonul ' la camera. Alta idee nu am. Nici eu nu stiu, ca ti-as spune. laughing

| NSSNoShitsSherlock a răspuns:

Bună. Inainte de toate iti trebuie un program de editat cum ar fi camtasia studio.

1. Trebuie sa faci screenshot la comentariu. Recomand lightshot.

2. Pune-l pe video si pozitioneaza-l cum vrei tu.

3. Randeaza si uploadeaza and DONE!