| Diannnee a întrebat:

M-am apucat recent de Metin2 sunt samanca si as vrea sa imi fac seturi pentru toate rasele. Poate sa-mi spuna cineva cam ce trebuie sa am pe itm ca sa fie bune? multumesc

1 răspuns:
| regeleromaniei a răspuns:

Impotriva sura si saman iti trebuie rezistenta magie si, normal, semi-om.
Daca esti shamy atunci trebuie sa ai inteligenta in toate itemele in care intra. Impotriva war trebuie sa ai aparare sabie si aparare lance, semi-om si daca poti rezistenta magie. La ninja trebuie sa ai rezistenta pumnale si sageti si, din nou, rezistenta magie.
Deci semi-om si rezistenta magie in toate! inteligenta in toate! si sa ai iteme bune! Succes!