| guraliva23 a întrebat:

Buna ma joc metin2 epical ce bonusuri sa pun pe iteme ca sa fiu tare cum sa construiesc un set anti monstri si numi veniti cu raspunsuri gen : pune bonusuri 6 7 ca nu stiu ces alea primul raspun bun primeste funda!

Răspuns Câştigător
| WorldOfWarcraft a răspuns:

SALL! ca sa fii tare pune bonusurile cat e maxim(5 sus si 2 jos) iar apoi sus pune PV semi-om...patrundere, reflectie si cam asa ceva sunt bune, iar jos pune seturi daca stii ce sunt alea(de ex: Tare impotriva razboinicilor 10%, aparare impotriva razboinicilor 10%) BAFTA! Funda?