| Katsu a întrebat:

ma poate ajuta cineva cu o problema la pc? Nu mai am deloc sunet, azi un prieten mi-a reformatat pc-ul si acum m-am gasit fara sunet, iar in control panel acolo la audio zice "No audio devices". Nu stiu ce sa ma fac, va rog frumos ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa bebe ca-ti va mergephbbbbt, abia astept sa te aud la skype, te iubesc:*

4 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Iti dau cateva sugestii.In niciun caz nu s-a ars placa video cum zice crysty. Daca in Control Panel scrie asa cum ai zis tu incearca sa iei driverul audio.Cum? Exista un cod special care il scrii pe google.Intri la audio acolo si iti apare codu. Daca nu merge lasa id-ul tau pe privat si te ajut eu. tongue

| WyndFTW a răspuns:

E simplu ala nu tio fi instalat driveru audio[sau asa ceva sunet/audio]winking. sau ti s-a ars placa de sunet.

| Crizty a răspuns:

Trebuie sa instalezi programu de la placa de sunet si o sati mearga. funda te rog? si daca nu merge ala care tia reformatat pc na facut bine si-a batut joc de tine daca nu merge, si mai ie o modalitate in caz daca nu merge ti s-a ars placa de sunet.

| DontForgetMe a răspuns:

Buna, si eu am avut aceeasi problema, si am rezolvat`o foarte usor. Am avut pe un CD driverul audio al calculatorului(de cand l-am cumparat), l-am instalat si de atunci si pana azi merge bine!