| Sdkl a întrebat:

mai exista jucatori de Adventure Quest World Romania? Daca, da stie cineva cum pot schimba numele caracterului meu?! Funda, multumesc!

2 răspunsuri:
| albedo a răspuns:

Desigur ca mai sunt, iar eu ma aflu printre ei, ca sa iti schimbi numele ai nevoie de 2000 acs, dupa ce ai cumparat ac te duci user panel pe site-ul lor si ar trebuie sa iti apara acolo change name, daca mai ai nevoie de ajutor sau vrei sa jucam impreuna da-mi un mesaj.

| albedo a răspuns:

Te duci la user panel pe site-ul lor. *