| Stefania888 a întrebat:

Mi-am cumparat un laptop nou si am instalat league of legends, dar cand incep un meci nu mi se vede mouse-ul. Am incercat ce scrie pe site-ul lor despre problema asta si nu a functionat. Ce as putea face?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai probleme cu Windowsul.

| Stefania888 explică (pentru Salontanul):

Stii si cum pot sa rezolv problemele astea?

| Salontanul a răspuns (pentru Stefania888):

Cred ca singura solutie este schimbarea totala a Windowsului.

| OcausTT a răspuns:

E enervant bugul, insa il poti rezolva usor dand click pe client si dupa aia pe desktop. Daca nu deschizi de 100 de ori clientul schimband contul pe care joci, nu o sa te deranjeze mai mult de 5 secunde problema asta cand intri prima oara.