| Holocause a întrebat:

Mi-am descarcat Metin2 Hammer pe un NotePad si apare fullscreen..cum sa fac sa nu mai fie asa..am auzit ca la configurare dar nu gasesc :\ Funda

1 răspuns:
| EugenShiAtat a răspuns:

Nu merge nu are si sincer nu prea e bine ca daca nai wifi in casa sau trafic nelimitata bulesti creditu si eu pe iphone 5 un server si naveam net nelimitat si m-am trezit cu abanomentu de 7 milioane laughing
Incearca sa contectezi la pc si sa modici iti trebuie un injector sau cevad e genu plz Funda?