| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am instalat de curand Gta San Andreas si am auzit ca pot sa ma imbrac in politist, dar nu stiu cum sa o fac.Ma puteti ajuta? Va rog.

Răspuns Câştigător
| Psihedelic777 a răspuns:

Eu ca s aiau uniforma de politist am facut astfel:Sti ca poti saiti faci prietena in joc da? ei bine daca nu ma insel sunt 4, ei bine una din ele un de culoare care sta intro zona mai desertica daca te combini cu ea si te intalnesti cu ea iti da uniforma.Mai uitate pe youtube sa vezi unde o gasesti exact.Scrie ceva gen ''all girlfriends in gta san adreas '', si vezi unde este aia d eculoare.