| Genevive a întrebat:

Mi-am instalat de curant de pe internet Star Wars Battlefront [1], la prima instalare, i-am montat imaginile si totul a mers perfect. Insa cand am incercat sa il joc a 2a oara imi dadea eroarea " Nu ati inserat discul corect, va rog introduceti discul original "
Pe aceeas imagine a mers si prima oara, acum ce are? Cum pot rezolva aceasta problema?

1 răspuns:
| Ichigo99 a răspuns:

Iti trebuie un crack, daca nu vrei sa download-ezi crack-ul, trebuie sa cumperi jocul.