| anonim_4396 a întrebat:

mi-am instalat san andreas iar bitdefenderul mi-a blocat o aplicatie si nu-l puteam deschide acum am instalat test drive unlimited si bitdefender iar mi-a blocat fisierul si nu pot sa il deschid. uplauncher. exe has been terminated because it was deemed harmful...etc. cine stie sa-mi dea o idee
pls

1 răspuns:
| IAmAnonim a răspuns:

Pai poate tu ai descarcat cu virusi sau altceva mai descarcale o data dar din alta parte (eu iti recomand de pe tor. ente si citesti comentariile inainte sa descarci) si daca tot asa faceeventual schimba antivirusul