| Eusuntaici a întrebat:

Mi-am instalat the sims 3.Sa va explict.Deci...Il deschid cu DAEMON, se deschide iar cand dau pe acel play imi da o eroare de la EA GAMES. Ce pot face? L-am dezinstalat si l-am instalat din nou si nu merge.Va roog ajutati-ma! Fuunda

1 răspuns:
| IzzyNailart a răspuns:

Daca vrei sa iti mearga si presupun ca ai luat jocul cu crack cu tot atunci e foarte simplu. Dupa ce ai bagat jocul in daemon tools te duci pe cd, dai click dreapta, open, copiezi jocul adica folderul pe care scrie aplication si apoi te duci unde ai instalat jocul in pc si dai paste ca sa il inlocuiesti pe cel aflat deja acolohappy ar trebui sa mearga.