| Taylor9999999999 a întrebat:

Mi-am luat un router wierless. Cand vreau sa ma conectez de pe laptop imi apare semnalul si un semn de exclamare in fata, ce sa fac? ajutati-ma va rog mult

2 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Click dreapta pe iconița de la net (cea cu scărițele) -> Troubleshoot problems.
Acest utilitar va încerca să rezolve problema sau va scrie ce o cauzează.

| TheAngel1997 a răspuns:

Uita-te pe factura de la romtelecom sau de unde ai routerul si suna la relatii cu clientii ...asta te va ajuta si pentru alte probleme viitoare.