| ralucutzabunutza a întrebat:

Buna nu pot sa imi descarc metin2gx poate sa imi spuna cineva cum se descarca va rog frumos.

1 răspuns:
| Anonymous744 a răspuns:

Te avertizez, am intrat pe site-ul celor de la Metin2 Gx si din cate vad download-ul este un fel de "Keylogger" adica iti da un "Setup" dar acela este de fapt un program care iti 'strica pc-ul" pana in momentul in care trebuie sa reformatezi windows-ul.
Ca sa poti scapa de acei "virusi" iti recomand programul Anti-Malware, site ai aici : https://www.malwarebytes.org/mwb-download/index.html

Iti recomand sa gasesti alt Metin, pana la urma sunt multe si mai bune.

Sper ca te-am ajutat, Funda?