| calutuuuu a întrebat:

pe lady popular cand vreau sa cumpar mancare sau bautura nu ma lasa. Apas pe butonul acela sa aleg cantitatea si nu se intampla nimic, nu se misca, iar daca dau pe butonul pe care scrie "cumpara" imi spune "Alegeti cantitatea dorita pentru a o cumpara!". Ce sa fac? funda!

4 răspunsuri:
| RainbowSky a răspuns:

Poate au ei defectiuni tehnici sau incearca sa le scrii si eu am cont sau poate n-ai destui bani

| RainbowSky a răspuns:

Poate au ei defectiuni tehnici, incearca sa le scrii si eu am cont sau poate n-ai destui bani

| Neimportant a răspuns:

Cred că ai prea multe obiecte, de aceea. Mai elimină din ele

| Nspc a răspuns:

Incearca sa dai un restart la calculator. Daca nu merge, delogheaza-te si logheaza-te iar. Sau logheaza-te pe alt calculator.