| Extasy28 a întrebat:

pentru cei care au jucat IMVU sau inca mai joaca,stiu ca trebuie sa devii VIP ca sa-ti poti schimba numele dar dupa ce-l schimbi.ce se intampla daca ai room,cu lista de prieteni, etc? se inlocuieste sau? Fundita.

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Nu e nevoie sa fi VIP, pentru a-ti schimba numele. Tot ce ai nevoie, este sa ai numele inregistrat si sa dispui de un Name Change Token. (Fara Guest_) In ceea ce priveste momentul de dupa schimbare, iti vor ramane toti prietenii si toate room-urile... singura schimbare o vei observa la nume!

Link-uri utile IMVU:
AcademiaIMVU: www.facebook.com/AcademiaIMVU
AcademiaIMVU GRUP: www.facebook.com/groups/AcademiaIMVU (Peste 20, 000 utilizatori IMVU, de origine romana!)