| anonim_4396 a întrebat:

poate sunteti dispusi sa filmati cu mine ceva jocuri pentru youtube gen Gta v sau minecraft(premium). Daca sunteti dispusi si aveti un microfon decent cu un sunet de fundal care poate fi scos la editat si sa aveti o voce ceva mai groasa (gen 15 ani) puteti lasa un mesaj aici. Daca sunteti interesati de continutul meu de pe youtube https://www.youtube.com/channel/UCT3HScgZS_ISScTSaMZeOXA acesta e canalul meu de gaming....

2 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Salut, am si eu un canal de youtube, am 1500 abonati dar n-am nici un video. Poate o sa facem parteneriat cand o sa-mi iau un pc nou (pe 11iulie). Iti las in private skype/facebook.

Răspuns utilizator avertizat