| roxanutza19 a întrebat:

Pozele de profil de la facebook as dori sa fie publice dar nu merge sa fac. Nu arata 'public' arata doar 'prietenii prietenilor', 'doar eu' si asa mai departe. Ce as putea face. Dau funda big grin

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi ca Public e prima optiune. Eu nu stiu unde intri tu dar setarea asta se face la fiecare poza in parte in albumul cu Poze de profil. Deschizi albumul, click pe prima poza-> Editare->langa editare ai o sageata mica, click pe ea si alege ->Public. Asa trebuie sa faci cu fiecare poza in parte. Vezi si un print http://i.imgur.com/OYZRfv2.jpg