| eu_2697 a întrebat:

puteti sa imi spuneti cate jocuri Far Cry exista?(precizati si cate ceva despre elebig grin) FUNDAhappy

5 răspunsuri:
| uNKN0Wn a răspuns:

Exista 3 jocuri,primul este destul de plictisitor,al doilea are o grafica magnifica si este o placere sa il joci,al treilea probabil este bestial, e din 2011, nu l`am jucat inca, are cerinte foarte mari.
Bafta!

| uNKN0Wn a răspuns:

Si acolo nu scrie 2011 mah? rolling on the floor

| Cretaker a răspuns:

Meh,al 3-lea apare prin 2012.

http://www.youtube.com/watch?v=iaGSSrp49uc

| NeGaTiwE a răspuns:

Sunt 2 jocuriwinking
Far Cry si Far Cry 2winking
Primu joc este bunicel dar al2lea pfff trebuie neaparat sa il joci este superwinking grafica buna, poveste buna, armele sunt atat de realea in cat se pot si bloca cand tragilaughing

| AlexandruCro a răspuns:

Nu va suparati ca zick dar sunteti fraieri exista vreo 9 feluri de far cry exista asa: far cry 1, far cry2far cry3far cry commando, far cry komando daca nu ma crezi scrie la imagini pe google far cry komando si apropo no sa-ti dea rezultat finca asta e mai secret (sunt diferite commando si komando) mai era un far cry cu apocalypsa era numai cu zombi dar numaistiu cum se cheama far cry blood dragon se cam abate de la far cry care le sti tu e un far cry in care joaca silverster stallon si ala komando joaca vandam si far cry assault coop.