| cristiana1234 a întrebat:

puteti sa imi spuneti sau sa imi dati un link cu informatii despre 4Story adica despre arcasi, preoti, umblatori nocturni, razboinici ...etc. la preoti e mai nine zana sau om? la umblator nocturn e mai bine om sau zana?
FUNDA
funda

2 răspunsuri:
| Orkroc a răspuns:

Am jucat mult 4Story, dar cu noul site nu mai stiu daca exita asa ceva pe cand primul totul era asa
Oameni:Arcas, Preot sunt cei mai buni
Zana:Evocator, Magician
Felina:Asasin, Razboinic
Zana este aproape la fel de buna ca omul pe preot.

| DanteR a răspuns:

Buna! happy
Eu am jucat multe jocuri online "MMORPG" precum Metin2, AION, Shaiya, Perfect World, WoW, 12 sky 2 [pe care joc din nou dupa pauza de o vreme] si am constatat ca orice caracter ti-ai lua, fiecare este bun in felul lui sau ai putea sa verifici pe youtube, wiki sau site-ul jocului care este puterea maxima la nivel mai urias pe categoriile evolutiei...M, G sau cum este in 4story [am jucat doar putin pe acela si nu am facut mare branza...big grin 2 ore rolling on the floor].
P.S. Daca ai de gand sa joci 12sky2 eu sunt pe primul server in lumea Guanyn sub numele(Moetan, KingDanteR, TheDahaka...etc) si Jinong (SkyDanteR, MikoSenshi...) imi poti lasa mesaj si te voi indruma cat mai bine.
Succes la joc si sa nu te joci mai mult de 3-5 ore pe zi, mai priveste un Anime, film, joacate putin, citeste o carte deoarece prea multa joaca cauzeaza dependenta si devii hikikomori big grin
Nu vreau sa bat apropo-uri dar este bine sa mai auzi sfaturi ca asta din timp in timp ca nu se stie...happy
Ai grija si distractie placuta happy