| adi4ever a întrebat:

Am o multifunctionala HP si cat de curand am schimbat pc-ul. Vechiul pc era pe windows 7 32 de biti cel nou e pe 64. Problema e ca se instaleaza totul bine iar cand ii dau sa se conecteze prin USB imi da o eroare: "Device driver software was not successfully installed"
Specific ca am reinstalat driverul de peste 20 de ori!

5 răspunsuri:
| RocKzZ a răspuns:

Ok. Deci nu am inteles. Tu ai instalat driverul de la ei de pe site? Adica driverul de la imprimanta? Vezi ca trebuie sa ai si driverele calculatorului cel de la procesor si placa video. Altfel nu imi explic cum de nu merge. Daca nu incearca sa il bagi in alta mufa, asa am patit si eu cu tastatura, nu mi-o detecta pana am bagat-o in alta mufa si a mers. Ti-am zis daca ai facut totul corect nu are de ce sa nu iti mearga.

| victor30 a răspuns:

Pai intri pe siteul oficial si iti downloadezi driverul pentru windows pe 64 biti.
http://www8.hp.com/ro/ro/drivers.html
Intri pe link, cauti modelul si alegi versiunea pentru win 7 x64

| adi4ever explică (pentru victor30):

Am facut asta.

| victor30 a răspuns (pentru adi4ever):

Ce model de imprimanta ai?

| adi4ever explică (pentru victor30):

HP Deskjet 2540 series