| Radu_Tudor_1997 a întrebat:

Caut un metin PVM-PVP cu rate mari,sa aiba la magazin skill-uri P,sa nu fie nevoie de lucruri cand evoluezi(abrazive,pietre, perle etc.).

Răspuns Câştigător
| j1NNNx a răspuns:

Salutare Tudor. Imi pare rau, dar ai gresit categoria. :). Nu ai specificat exact ratele, o sa iti dau un link unde o sa iti cauti tu, exact cum iti place. Ai jos prezentare, video si alte date. Aici -> http://gamingtop100.net/metin2 Te uiti la nume si scrii pe google. :) Daca tot vrei sugestii: Metin2Hammer, Metin2Steel, Metin2Paradise 3500x, Metin2Sonny

Cu stima si respect, j1NNNx. Multa bafta si o seara placuta!

1 răspuns: