| Muff a întrebat:

Bună seara dragilor. Știe cineva un server de metin privat romanesc, pvm-pvp, unde sa cresti foarte bine, lv max sa fie 99, sa nu fie multe evolutii la iteme ( maxim king si epice de lv 80) si sa faci bani repede?

Sunt mai lenesa xD.
Va rog cat mai multe raspunsuri, o sa le iau in considerare si pls nu-mi dati linkuri de forumuri sa caut eu xD. Mersi.
Cel mai bun raspuns >- FUNDA

2 răspunsuri:
| xVLDx a răspuns:

Metin2 Goranje (este fostul Metin2 Guabina). Este 100% in romana, nivel maxim 127, nu are multe evolutii. Este chiar funny, super. Este Pvm-Pvp. Da`mi add la: vlladutz_cs (id de mess sa vb)

| boby98c a răspuns:

Metin2 DR. Cresti cam greu, dar e la fel ca ro.