| AleXuTzu2003 a întrebat:

Buna seara...mi-am cumparat de curand un modem cosmote pentru net pe pc...incerc sa ma conectez dar mereu apare"nu va puteti conecta inainte ca dispozitivul sa fie inregistrat in retea" si cand incerc sa ma inregistrez la o retea disponibila scrie"Inregistrarea nu a reusit.Doriti sa inregistrati reteaua precedenta acum?"si tot nu merge...si inca o intrebare ...in mangalia jud.constanta a aparut iphone5 la magazinele cosmote sau partenerilor cosmote? si cam cat costa abonamentul in fiecare luna...si cat trebuie sa platesc cand il achizitionez? Astept raspuns.Cu deosebit respect, AleX

2 răspunsuri:
| Bogyutzzz a răspuns:

Daca nu grsesc eu trebuie cartela cosmote cu euro ca sa poti naviga pe net dupa modem

| AleXuTzu2003 explică:

Am avut euro normal...(pana la urma am fost la cosmote)... nu folosisem cartela de 3-4 luni si se expirase si am fost obligat sa cumpar alta noua!big grin