| roxanaghiuzan a întrebat:

Stie cineva cum pot sa iau jocul candy crush de la inceput(pe facebook). Acum sunt la nivelul 169 si vreau sa fiu din nou la 1 se poate? Mersii.

3 răspunsuri:
| razboinicii20 a răspuns:

Din pacate nu se poate caci acum contul tau de facebook este intr-un fel contul tau de candy crush daca vrei sa incepi de la 0 fa-ti o noua adresa de facebook si te joci cum vrei pe ea, poti sa folosesti acea adresa doar pentru jocuri. bafta big grin

| Foxglove13 a răspuns:

Nu cred ca se poate decat daca faci alt cont de facebook.

| piticu2100 a răspuns:

Nu prea cred decat daca nu mai intri mult pe joc sau pe facebook si se reseteaza jocu.Eu nu am intrat 3 luni eram lvl 85-6 cand am intrat eram lvl 1