| RoarKe a întrebat:

Buna Seara TPU! Am si eu nevoie sa-mi spuneti niste nick-uri pentru SA-MP (San Andreas MultyPlayer) dar in numar cat mai mare. Daca se poate sa contina si numele meu (Marius Valentin Sebastian).

1 răspuns:
| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Crazy Bone, Screaming Thug, Great Bilbo Baggings, Killing You Softly, Machine Gun Preacher, Maniac 69, Jericho, Bully and Jury, Cry like a ***, Great Hero, Man with a mission, Fred Dead, Press my buttons, Iamgod, Side Proof, You are a pig.