| Razvan_Popescu_1994 a întrebat:

Buna seara, TPU!
Cum il aleg pe Noob Saibot in Mortal Kombat 4?

2 răspunsuri:
| BBJHHRUGs a răspuns:

Intra la meniul PRACTICE si la DIFICULTY NOVICE tine apasat timp de 10 secunde pana auzi un raset (zumzait) tastele Block (aparare), Run (alergare) si Low Kick (picior scurt). O voce care spune "UPSTANDING" iti confirma combinatia de taste. Iti apare un al meniu CHEATS si dai on pe una din tipurile de fatalitati (ex. LEVEL FATILTES ON) apoi intri in joc si pe casuta "Hidden" apasa tasta Block si muta cursorul pe REIKO si apasa tasta Run. Iar daca faci combinatia asta pentru SHINNOK il obtii pe Goro.

| Alecsa_Tony_1980 a răspuns:

Dai pe hidden ti apasat pe space si h in acelasi timp apoi dai sus sus stanga