| Anonimul9393 a întrebat:

Buna Seara TPU! Vreau si eu un server de metin2 dupa urmatoarele cerinte:

- Sa fie level maxim 250.

- Sa fie PVP-PVM ( Sau mai mult PVM daca se poate )

- Sa fie ratele bunicele!

- Sa fie arme/armuri/cercei etc epice, sa evolueze cat mai multe

- Sa fie non-stop ( si automat sa fie si domeniu cumparat, nu site de-ala gratis )

- Sa fie peste 2 CH-uri! ( 3, 4 etc )

- SA NU FIE MONDIALMT2!

VA MULTUMESC, FUNDA CELUI MAI BUN SERVER SI CELEI MAI TARI PREZENTARI! ( DAca serverul este super numai conteaza prezentarea! MULTUMESC O SEARA PLACUTA )!

1 răspuns:
| SmeX a răspuns:

Metin2 STEEL ti-l recomand eu nu mai joc am vandut cont-ul bafta la joc Bro!