| χεςρυψχ a întrebat:

Buna!
Spuneti-mi si mie va rog niste servere private metin2 (cu rate x1000%) PVP
Cu armuri si arme BETA implementate (adica itm 2013 ca pe RO)

Multumesc!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| νισяєℓ a răspuns:

Metin2 Shadow, Steel, Revomondial...

| superstar1998 a răspuns:

Uite unul la care nu trebuie sa cresti: HammerMT2. Sau un server spaniol care este total diferit de RO: MetinYoneis.

| χεςρυψχ explică (pentru superstar1998):

Dar un metin pvp cu armuri si arme beta nu stii?

| superstar1998 a răspuns (pentru χεςρυψχ):

Era Metin2TDL, dar nu stiu daca merge dupa ultimul update, adica mie mi se blocheaza cand se incarca.

| χεςρυψχ explică (pentru superstar1998):

Stiu si eu un pvp (super fain chiar) cu armuri si arme beta METIN2 VIBE
Dar vreau sa stiu si altul...