| anonimul2000 a întrebat:

Buna spuneti-mi un server gm mode de metin! funda celor care merge repede

1 răspuns:
| TzP a răspuns:

De ce iti trebuie server gm mode? joaca pe un privat PVM, sau si mai bine pe un server oficial. Eu joc metin de 3 ani pe UK, dar datorita unor accidente am pierdut mai multe conturi. Mam reapucat acu o luna, si imi merg lucrurile destul de bine. Decat sa joci pe un server privat PvP unde toata lumea are lucruri +9 si nu ai cu ce sa te lauzi mai bine joci pe oficial, muncesti si iti faci iteme bazate si te lauzi la prieteni ca esti cel mai tare si ii bati pe toti de levelu tau. Joc pe Metin2UK, server Corum, regatul rosu si ma cheama 7zP.