| Daaaayyy a întrebat:

Buna :) Stie cineva cum pot sa trec de level 2 de la jocul asta :totally spies robot island, http://gamekidgame.com/totally_spies/totally_spies_robot _island.html Dupa ce vin celelalte doua spioane si sparg chestiile alea cum sar si trec pe partea cealalta?; o3 :((
Funda+respectul meu! scuze daca nu m-am exprimat cum trebuie :D

Răspuns Câştigător
| Alex1997fun a răspuns:

Incearca sa sari si dupa ce ai trecut pe partea cealalta....aterizeaza pe o portiune foarte mica, iar tu apesi repede space ca sa sara

Sper ca te-am ajutat!