| CREP25 a întrebat:

Bună, știe cineva un program pentru a schimba limba din engleză în Romana unei aplicații descărcate pe computer? Am descarcat recent o aplicatie de anatomie si prefer sa o traduc in romana, exista programe sau metode prin care pot sa fac lucrul acesta?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă intrinsec, programul are opțiunea asta, fă-o dacă n-are, aia e!

| marinaru777 a răspuns:

Daca programul nu are optiunea nu poti schimba limba singura posibimitate e sa il gasesti in romana

| Matei_Mihai_Alex_1971 a răspuns:

Cauta prin fisierele aplicatiei si vezi unde sunt cele oentru limba si editeaza unul din fisiere (cam ca la gta vice city)