| fghjklkj a întrebat:

Stiti coduri pentru flow, coins sau gems pentru ourworld! Numele meu pe ourworld este andrei501
Funda

Răspuns Câştigător
| DumiY a răspuns:

Buna!
Pentru flow din cate stiu nu sunt coduri insa poti sa scrii la chat test-mode 42 apesi enter apoi scrii cryptobiologist poti face o data pe zi. Si iti va da flow de la 5 la 70. http://www.ourgemcodes.com/ de la site-ul asta poti lua coduri de gems sunt in partea dreapta (la mine nu merg sa le pun). Am si eu cont numele meu este x Dumy.
Funda?

2 răspunsuri:
| Berinde_Amalia_2000 a răspuns:

Cum se face?

| XxKiduxX a răspuns:

Test-mode 42
cryptobiologist