| DenisaLoves a întrebat:

Buna,stiti imi plac caii si nu prea gasesc jocuri cu cai de alea faine multe nu-mi plac daca unul dintre voi miar da un joc fain fain foarte fain care si lui ia placu in joc as vrea sa fie asaȘ SA CALERSTI CALUL, SA INGRIJESTI CALUL, SA FACI CURSE, SA AM CASA/FERMA cu poate multe animalenu trebuie neaparat online da vr sa fie virtual deci cam atat va pup funda la jocul cel mai bestial

4 răspunsuri:
| Clo3e a răspuns:

Http://www.howrse.ro/? origin=adwords&gclid=CLqjgtTCjrkCFUld3godDUoAoQ

| lalluna a răspuns:

Incearca jcc jcouri cu cai

| BlackDaisy a răspuns:

Howrse sau JCC adica jocurii cu cai. Sa nu crezi ca evorba de niste jocuri cu curse. Ei bine nu. In acest site trebuie sa ai grija de cai, sa ii duci la monta, sa ii hranesti etc. Funda?