| CartitaAeriana a întrebat:

Stiti unde pot vedea meciurile de la euro 2016 pe internet? Multumesc mult! Astept raspuns rapid happy

3 răspunsuri:
| Axattys a răspuns:

Cred că sunt multe site-uri care difuzează live doar trebuie să le cauți.
Poți incerca pe un site un difuzează live PRO TV.
Sper ca sunt.

| Alex_9631 a răspuns:

Deseori sunt probleme cu programele tv din Romania. Poti vedea toate meciurile pe site-ul uefa, dar e greu de ajuns. Cel mai bine cauti pe google Romania - France live uefa, si iti va aparea primul sau al 2-lea ca rezultat. Comentariul va fi in alta limba, eu am prin spaniola si engleza, nu stiu exact cum functioneaza comentariile

| alexandra2max a răspuns:

Probabil cea mai buna solutie de a viziona EURO 2016 GRATUIT ONLINE! CHIAR ACUM LA DOLCE SPOT 1 MECIUL ANGLIA - RUSIA!

http://www.mocasoft.ro/......-my-webtv/