| Teo_Teodora_1989 a întrebat:

Stiu ca este cam ciudata intrebarea, dar va rog nu sariti.Eu vorbesc FOARTE serios.

Deci, ieri am vazut un videoclip despre "Cum sa faci un server de Minecraft Pocket Edition".Am facut intocmai ce trebuia, dar nu stiu cum sa fac server pe versiunea 0.12.1.La comentariile aplicatiei spunea cineva ca a mers pe versiunea asta,si de-asta spun ca ar trebui sa imi mearga si mie... Daca stiti cumva ce am de facut pentru a face server pe versiunea asta, spuneti-mi, va rog.DAU FUNDA raspunsului care m-a ajutat.

1 răspuns:
| Marcovreacatelmic a răspuns:

Incearca sa schimbi hostul. Sau cauta pe magazin play mcpe multyplayer