| AntoniaCristina a întrebat:

stiu ca exista pentru Ourworld coduri de gems dar va rog frumos sa imi ziceti si mie nite coduri de gems pentru luna asta dar care sa dea peste 10 gems. Funda,

Răspuns Câştigător
| agirll a răspuns:

Buna eu folosesc http://www.ourgemcodes.com/ pentru ourworld pentru gems cat si pentru flow si sunt cel mai utilizat site :)
Eu il folosesc zilnic (cel pentru flow) si st multumita
Succes :* funda?:D

3 răspunsuri:
| BrOnaJeu a răspuns:

uite 10 pasi usor de urmat pentru a obtine 10 gems gratis.

1.Scrie in bara google : coduri gem ourworld apoi apasa Enter
2.Intra pe primul link
3.da click pe Gem Codes din bara de sus
4.copie codul din descriere... Ai grija exista cate un cod la 6 zile... o data ce cele 6 zile au trecut codul nu mai poate fi folosit!
5.Intra in ourworld.
6. Apasa pe Setarile contului din dreptunghiul din dreapta sus
7.Da la User Setings
8. da din bara in jos.
9.Da paste in dreptunghiul de la,, Ai cupon? "
10. Apasa Trimite...

Si gata ai 10 gems gratis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma eu nu inteleg cu saitu ala http:// www.ourgemcodes.com/ unde scrie coduri?

| andreea8stanciu a răspuns:

Cauta pe google secrets ourworld gems, si dai pe primull link...cel lunar e de 10 gems...si eu l-am bagatwinking.