| KimmyNaNa a întrebat:

Aceasta este o intrebare pentru cei ce joaca Metin2:La nivelul 30 am primit o misiune in care trebuie sa gasesc un monument in temnita maimutelor.Am mers in temnita din Bakra dar parca ma invarteam in cerc cand intram in portaluri.Imi poate spune cineva unde se gaseste monumentul si ce trebuie sa fac in aceasta misune? FUNDA :X

Răspuns Câştigător
| Harry a răspuns:

Uite niste harti si cum ar trebui sa o iei. Sper ca te-am ajutat.ghidmetin2.blogspot.com/2011/03/ghid-temnitele-maimutelor.html

3 răspunsuri:
| 89sicran a răspuns:

Mergi tot inainte si vei ajunge pana la maimuta de piatra(acolo se afla monumentul).

| Harry a răspuns:

Sal uite niste Harti si cum ar trebui sa o iei. Sper ca te-am ajutat

| DanieV a răspuns:

1.Mergi doar inainte nici stanga nici dreapta! Daca nu pricepi contacteaza-ma la id de p mess:bucur.stefan12 big grin