| bIstAnsSor a întrebat:

Acuma o saptamana m-am apucat de minecraft. merge bine, e bun dar nu stiu unde este fisierul cu minecraft... va rog ajutati-ma daca stiti xD... FUDNA!

Răspuns Câştigător
| MaybeSomeone a răspuns:

Intri in bara, START si dai pe run. acoolo scrie %appdata% si o sa ai primul folder. minecraft big grin acolo sunt toate instalurile din minecraft. iconita nu. dar poti downloada alta versiune de minecraft si se v-a adapta la toate instalurile facete nterior. in fisierun. imnecraft poti baga si moduri dar v-a trebui sa urmaresti tutoriale; D. Cu placere

| bIstAnsSor explică (pentru MaybeSomeone):

Mersi mult:* am gasit si am dat cut si paster in fisierul meu de "Games" ca de nu iar uitlaughing MS big grin FUNDA!

| MaybeSomeone a răspuns (pentru bIstAnsSor):

big grin nu ai pentru ce happy