| skumpica2001 a întrebat:

am gasit un super server minecraft Romania, si imi arata asta : /register parola ConfirmParola sau confirm-parola. ma puteti ajuta va rog frumos?

2 răspunsuri:
| DamnedDark a răspuns:

Scrii /register si dupa scrii ce parola sa iti pui de 2 ori ex:" /register da da " in loc de da pui parola ta si dupa asta cand o sa mai intrii pe server o sa te puna sa scrii /login parola si faci la fel ca si cand te-ai inregisterat numai ca scrii pass doar odata ex: "/login da"

| AbcDaBcDe a răspuns:

Deci iti pui tu o parola sa zicem /register
skumpica skumpica o scrii de 2 ori pentru ca zice parola si confirma parola