| sebi231 a întrebat:

Am instalan GTA-3 si imi da eroarea asta:This application his failed to start because mss32.dll was not found.Re-installing the application may fix this problem.

2 răspunsuri:
| narciosromantiber a răspuns:

Mie mi s-a intamplat asa la GTA San Andreas si am rezlvat problema asa :1)
te duci pe google
2)scrii "mss32.dll"
3) cauti sa-l downloadezi
4)dupa ce l-ai downloadat il pui in folderul de la GTA
5)Distractie placuta
Eu asa am facut cu mai multe jocuri si programe... si mi-a mers. daca se intampla sa iti dea erroarea asta dar cu alt dll ii scrii numele pe google si faci cum ti-am spus.

| BurloiuRaul a răspuns:

Trebuie sa il descarci de pe net si sa pui in folderul GTA 3