| dany179 a întrebat:

Am jucat acum vreo cativa ani un joc a carui nume l.am uitat. Jocul incepe cu un intro in care o creatura mare de foc untra intr.un castel prin vitraliu. Se bate cu un razboinic si razboinicul castiga. Jocul pe o harta aleasa de jucator. Si de asemena sunt si diferite tipuri de castele aceste castele determina ce fel de armata are acel jucator. Imi amintesc ca castelul de intuneric avea ca luptatori minotauri, niste tipe super cu cutite, si altii iar ca luptatori special avea o hidra cu 9 capete. Fiecare regat are propia armata. Erau si ingeri si care dupa ce mureau reinviau. Ma rog erau multi luptatori. scopul era sa ii bati pe toti si sa le ei castelele. A fost un joc super. Poate va amintit de el descrierea mea.As vrea sa regasesc jocul asa ca vreau o lista cu multe jocuri care se potrivesc descrierii.

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Salut, întârziu cam cu o jumătate de an, dar mai bine e mai târziu decât niciodată. Jocul de care spui tu e Heroes of Might and Magic V. Dacă vrei să te mai joci, vezi și celelalte jocuri din serie (ultimul e Heroes of Might and Magic VII).

Ca serie asemănătoare, mai încearcă Disciples.

Cât despre video, acesta e cel pe care îl descrii: https://www.youtube.com/watch?v=XCl9jDFPs9U

4 răspunsuri:
| dany179 explică:

Stiu jocurile dar Nu se potrivesc de loc descrierii mele. Eu un fel de civilization, un joc asemanator

| dany179 explică:

A, si am mai uitat sa specific, dar ca un prost, in acea seara cand m.a refuzat i.am lasat mai intai mesajul pe Facebook, dupa la juma de ora i.am dat mesaj pe telefon, iar dupa o ora am si sunat.o, dar nu a raspuns. Iar ca sa imi conturez pe deplin profilul de disperat. Dupa ce m.a refuzat, i.am si zis ca,, chiar imi place de ea'' mesaj la care mi.a dat seen a doua zi ...practic singur am facut.o sa ma refuze. Ce pot face in situatia asta?

| CapraAfganistana a răspuns:

Metin2
lol
metin2
Sper să iti placa.

| Dragneaalex a răspuns:

Castelvania?