| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna TPU am jucat aproximativ un an jumatate CS si dupa m-am lasat jumatate de an si vreau sa stiu se mai merita sa joci Counter Strike 1.6 in 2016? DAU FUNDA.

5 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

CS:GO și 1.6 mi se par niște rahaturi. Deși le-am jucat pe ambele mult timp...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă vrei să te joci nu te oprește nimeni. Jucători de cs 1.6 sunt o grămadă și-n prezent, sunt atâtea servere full toată ziua. Dar e pierdere de vreme, ai putea face ceva mult mai util în acest timp decât să te joci un joc pe calculator.

| AlexDFY a răspuns:

Apuca te de cs go

| oVENsiv a răspuns:

Eu nu cred ca merita sa joci jocuri video in general. Daca esti pasionat de calculatoare sau chestii de genul poti sa incerci sa inveti programare. Am avut o experienta neplacuta cu jocurile video si de atunci nu mai joc deloc. Imagineaza-ti scenariul in care o sa te gandesti la tot timpul petrecut pe ele si la ce puteai sa faci cu acel timp.
Stiu ca nu prea ti-am raspuns la intrebare dar gandeste-te macar 1 minut la ce am zis eu si poate o sa-ti fie de folos.

| n1n1o a răspuns (pentru oVENsiv):

Sunt total de acord cu tine big grin