| fldany2013 a întrebat:

am level 30 pe metin, sunt razboinic si vreau aura la sabie, cum activez, va rog spuneti-mi va rog frumos, dau funda!

5 răspunsuri:
| CeViataDeRahat a răspuns:

In primul rand, du-te in map 1 la invatatorul de lupta corp, si dupa te duci si dai + plus la aura sabiei, dupa clik dreapta pe aura si gata se activeaza! Bafta

| Mikiass a răspuns:

Pai ia-o de acolo de unde o plusezi si pune-o jos la numere (unde pui likorile) si de acolo o activezi

| Daniel34 a răspuns:

Te duci la învăţătorii din map1 din regatul tău şi-ţi alegi magiile specifice caracterului tău(războinic, sura, ninja, shaman). Sper că ţi-am fost de ajutor.

| Hatti a răspuns:

Pai te duci map 1 la invatatorul corp si iei magiile si dai plus la aura. Apoi iei aura si o pui la numerele alea jos si apesi pe butonul respectiv numarului. FUNDA?

| Maidpro a răspuns:

Iti iei de la invatatorii din map 1 dai click la mag pentru razboinic si iti ei corp sau mental care vrei ....de preferat corp